مدیر برنامه: مجتبی قصری

تماس با ما

به کانال تلگرام ( حسن ریوندی ) بپیوندید

کامل ترین آرشیو اجراهای حسن ریوندی - شامل کنسرت های خنده و اجراهای ویژه ریوندی

گزارش خبرگزاری فارس درباره ی کنسرت خنده حسن ریوندی برج میلاد

اطلاعات مطلب: بازديدها: 11 870 نويسنده: admin تاريخ: 17-02-1393, 12:52 نظرات: 0
 
 خبرگزاری فارس
استند آپ کامدی توسط حسن ریوندی به تهران می‌آید
کنسرت «خنده» در برج میلاد برگزار می‌شود

کنسرت «خنده» توسط حسن ریوندی کمدین ایرانی پ۱۸ اردیبهشت ۹۳ در برج میلاد برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس، حسن ریوندی با بیان اینکه این کمدین و طنزپرداز با بیان اینکه این برنامه با رویکرد نوین روی صحنه می‌رود گفت: آنچه من در این کنسرت به آن می پردازم اجرای برنامه های متفاوتی است که امروزه در جهان متداول است
 
 
 
   
گزارش خبرگزاری فارس درباره ی کنسرت خنده حسن ریوندی برج میلاد
 
 
 به گزارش خبرگزاری فارس، حسن ریوندی با بیان اینکه این کمدین و طنزپرداز با بیان اینکه این برنامه با رویکرد نوین روی صحنه می‌رود گفت: آنچه من در این کنسرت به آن می پردازم اجرای برنامه های متفاوتی است که امروزه در جهان متداول است.
 

وی درباره برنامه‌هایش در این کنسرت گفت: لطیفه و تقلید صدا فقط بخشی از برنامه‌های این کنسرت را تشکیل می‌دهد که معیار آن با بسیاری از برنامه‌های تفریحی و سرگرمی دنیا هم‌تراز است. البته این شکل اجرای برنامه هنوز در ایران اسم خاصی ندارد ولی در جهان به نام ( استند آپ کمدین) معروف است . این برنامه حرکت جدیدی است که می تواند شیوه های مختلف ایجاد نشاط، انرژی و هیجان را به جامعه منتقل کند.

ریوندی گفت: یکی از برنامه‌های ما در این کنسرت بیان مسائل و مشکلات مختلف اجتماعی و فرهنگی است که این بار در قالب طنز به مخاطبان ارائه می‌شود تا جایی که مخاطبان بدون هیچ اجبار و شعاری هنجارها و ناهنجاری‌های جامعه را می‌بینند و اتفاقا آنها را نیز می‌پذیرند. این در حالی است که بسیاری از اشتباهات ما که در زندگی روزمره به آن دچار هستیم از طریق همین زبان طنز گوشزد می‌شود.

این طنزپرداز با بیان اینکه در کنسرت خود به هیچ عنوان به قومیت ها و ملیت ها نمی پردازد، تصریح کرد: این درست که کار ما شوخی است اما من همیشه تمام تلاش خود را انجام می دهم تا خانواده ها از کوچکترین فرد گرفته تا بزرگسالان بعد از پایان کنسرت از حرفهای گفته شده مجری برنامه شرمنده نباشند. مساله ای که متاسفانه طی سالهای اخیر در برنامه های تفریحی وجود داشته و بعضا صحبتهایی از جانب هنرمندان برنامه مطرح می شوند که شایسته خانواده ایرانی نیست و البته نه تنها خنده ایجاد نمی کند بلکه باعث شرمساری خانواده ها هم می شود.

ریوندی افزود: امیدوارم این برنامه ها برای من فرصتی برای خدمت به مردم باشد چرا که با ایجاد هیجان، خنده و شادی است که می توان بسیاری از بزهکاری های جامعه را کاهش داده و حتی در بهبود شرایط اقتصادی کمک کرد. همین که علاوه بر تقلید صدا، شوخی، بداهه گویی، ایجاد موقعیت های ویژه برای تماشاگر، بتوانم لحظه ای تفکر را به مخاطب از زبان خنده القا کنم کار خود را انجام داده ام و امیدوارم مردم هم راضی باشند.

انتهای پیام /
 
 

دسته بندی: خبرگزاری ها / خبرگزاری فارس

بازدید امروز: 11358
بازدید دیروز: 9645 [-6.42 %]
بازدید هفته:11358
بازدید ماهانه:11358
بازدید سالانه:5938602
بازدید کل:45319335
تماس باما
بالای صفحه